У літописців є найстрашніша зброя – замовчування
Павло Загребельний, український письменник, громадський та політичний діяч, Герой України

ПА ОБСЄ закликає РФ до деескалації в Україні

8 квітня, 2021 - 13:26
Фото: oscepa.org

На тлі повідомлень про переміщення військ Росії в Україні та біля неї члени загального комітету з політичних питань та безпеки ПА ОБСЄ закликали РФ до деескалації та підтвердили свою повну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Відповідна заява розміщена на сайті ОБСЄ, передає Укрінформ.

"Ми глибоко занепокоєні повідомленнями про провокаційні та дестабілізуючі дії Росії в Україні та навколо неї, які можуть призвести до серйозної ескалації цього триваючого конфлікту. Хоча цілі Росії поки не зовсім зрозумілі, не повинно бути сумнівів у тому, що міжнародне співтовариство пильно стежить за цим. Ми закликаємо Кремль до деескалації, відведення військ і до повної поваги територіальної цілісності України", - йдеться у заяві.

Заяву було підписано головою комітету ПА ОБСЄ Річардом Хадсоном (США), заступником голови комітету Костел Некулай Дунавою (Румунія) та доповідачем комітету Лаурінасом Касчунасом (Литва).

Члени загального комітету з політичних питань та безпеки Парламентської асамблеї ОБСЄ нагадали про послідовну підтримку ПА щодо відновлення суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, а також про засудження порушень Росією своїх зобов'язань згідно із Заключним Гельсінським актом.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ