Великою нацією нас робить не наше багатство, а те, як ми його використовуємо.
Теодор Рузвельт, 26-й президент США, лауреат Нобелівської премії миру

У Полтаві запрацює Центр соціально-психологічної реабілітації учасників АТО

8 травня, 2016 - 12:16
У Полтаві запрацює Центр соціально-психологічної реабілітації учасників АТО
Фото надані автором

7 травня у Полтаві відбулося урочисте відкриття Центру соціально-психологічної адаптації учасників АТО. Солдат окремого розвідувального взводу 92-ї окремої механізованої бригади Микола Федюк, який брав участь у створенні центру, розповідає, що там відтепер буде надаватися допомога всім учасникам АТО, які повернулися з фронту.

Полягатиме вона у правовій допомозі з оформленням будь-яких документів, психологічній реабілітації. Окрім цього, можна буде відвідати процедуру масажу, а також зайнятися фізичними вправами у тренажерному залі. На створення центру пішло близько місяця.  

«Працювали день у день, від самого ранку до пізньої ночі. Ідея створення центру належить учаснику бойових дій Олександру Алієву, а допомагала волонтерська організація «Полтавський батальйон небайдужих». Волонтери приходили прибирати, 3-4 людини постійно брали участь у ремонтних роботах», – зазначає Микола Федюк. Також у створенні центру фінансово допомогли «ПБН», магазин будівельних матеріалів та інші благодійники. Самі військові не приховують задоволення від виконаної роботи і кажуть, що зробили навіть більше, ніж було заплановано з самого початку.

Відвідав заклад предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, який разом з архієпископом Полтавським і Кременчуцьким Федором провів урочисте відкриття, освятивши приміщення Центру соціально-психологічної реабілітації учасників АТО. Також духовні особи нагородили всіх, хто причетний до створення, медаллю «За жертовність та любов до України».

Богдан Проскуров, Полтава, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ