Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

У Франції збирається Православний форум для обговорення проблем біоетики

8 червня, 2018 - 16:32
Фото: la-france-orthodoxe.net

За ініціативою та за організаційної підтримки Асамблеї православних єпископів Франції, у французькій столиці 9 червня пройде «День Православ'я».

Православний форум приймуть Стефановський кафедральний собор на вул. Бізе (Гальська митрополія Константинопольського Патріархату), де буде звершена Божественна літургія за участю хорів різних Помісних Православних Церков, і Православний Духовно-культурний центр на набережній Бранлі, в амфітеатрі якого відбудеться круглий стіл на тему "Основні проблеми біоетики: православний погляд", повідомляє УНІАН.

Перед початком круглого столу у фойє Центру всім учасникам форуму буде запропоновано святковий фуршет. У науково-просвітницькій частині форуму візьмуть участь і виступлять з доповідями священик Жан Бобок (Румунська Православна Церква), священик Володимир Зелінський (Архієпископія Православних Російських Церков у Західній Європі, Константинопольський Патріархат), диякон Марк Андроніков (Корсунська єпархія, Руська Православна Церква) і Христина Бена (Університет Париж-11).

 

Новини партнерів

Loading...