Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Польща поділиться з Україною досвідом вступу до ЄС і НАТО

8 червня, 2019 - 21:55
Фото PAP

Польща поділиться з Україною досвідом вступу до НАТО та Європейського союзу.

Про це заявив маршалок Сенату Польщі Станіслав Карчевський, повідомляє РБК-Україна.

Євросоюз стане сильнішим, коли Україна увійде до його складу і Польща готова поділитися своїм досвідом вступу до ЄС та НАТО, йдеться у повідомленні.

“Ми будемо будувати сильніший Європейський союз. А сильніший ЄС – це союз з Україною. Вищий рівень безпеки також пов’язаний із членством України в НАТО. У Польщі в цьому році ми святкуємо наше 20-ти річчя членства в НАТО та 15-річчя членства в ЄС. І ми також гарантовано готові ділитися з вами нашим досвідом, пов’язаним із вступом до цих організацій”, – наголосив Карчевський.

Зазначається, що голова Сейму Литовської Республіки Вікторас Пранцкєтіс додав, що голови парламентів України, Литви та Польщі під час Х сесії Міжпарламентської асамблеї обговорили кроки, які має зробити Україна для того, щоб отримати членство в Європейському союзі.

“Ми обговорили, які кроки повинна зробити Україна та інші країни з метою одержання Україно членства в ЄС”, – заявив Пранцкєтіс.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ