Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

Екс-президент Сальвадору визнав свою провину у відмиванні грошей на суму більше $300 млн

8 серпня, 2018 - 12:18
Фото Reuters

Колишній президент Ель-Сальвадору Антоніо Сака визнав свою провину у суді щодо відмивання грошей та розтрати бюджетних коштів на суму більше 300 мільйонів доларів США. Про це повідомляє Reuters із посиланням на адвоката Саки.

"Колишній президент Ель-Сальвадору Антоніо Сака визнав свою провину у суді щодо відмивання грошей та розтрати (бюджетних коштів - ред.) під час його правління на суму понад 300 мільйонів доларів США, аби скоротити свій тюремний строк", - йдеться у повідомленні.

За словами адвоката Саки, Ліссандро Кінтанілли, відтепер екс-очільнику країни загрожує 10 років в'язниці замість 30.

Як повідомляє Reuters, прокурори вже погодилися з визнанням провини підозрюваного і попросили суддю оголосити вирок вже найближчим часом.

Зазначається, що Антоніо Сака перебував на посаді президента Ель-Сальвадору із 2004 до 2009 року. Його разом із ще шістьма високопосадовцями наразі судять, зокрема, за звинуваченнями у переказі бюджетних коштів на особисті рахунки для збагачення екс-президента. Саку було затримано у жовтні 2016 року на весіллі одного з його синів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...