Відродження духу народного в діяльності невеликої верхньої верстви залежить від близькості цієї верстви до маси й любові до неї.
Пантелеймон Куліш, український письменник, фольклорист, етнограф, мовознавець, перекладач, критик

Google використає соцмережі для розпізнавання людей

8 серпня, 2018 - 22:50
Фото Reuters

Інженери Google зареєстрували новий патент на використання технології розпізнавання особи на основі активності в соціальних мережах.

У новій технології штучний інтелект буде аналізувати не лише фотографії, а й дані з соцмереж, повідомляє The Next Web.

Звичайний пошук зображень працює, намагаючись зіставити візуальні сигнали на фотографіях з іншими подібними фотографіями. За умови достатньої освітленості та досить високої роздільної здатності фото, Google зазвичай розпізнає його.

Нова система передбачає алгоритм, в якому штучний інтелект ідентифікує обличчя, використовуючи не тільки візуальні сигнали, але і різні форми даних з персональних комунікацій, соціальних мереж, спільних програм і навіть календаря користувача.

Необхідно ввести "візуальний запит" у вигляді фотографій, знімків екрану або сканованих зображень. Потім система проаналізує зображення і подивиться не тільки на знімки, які візуально схожі, але і на потенційну відповідність іншим джерелам даних.

На даний момент це всього лише патент, а не програмне забезпечення. Однак, експерти побоюються, що це нововведення зможе порушити приватність життя користувачів і навіть завдати їм значної шкоди.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ