Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

У Китаї створили штучну шкіру для моніторингу стану здоров'я

8 серпня, 2018 - 15:26
Фото: ETHealthworld.com.

Китайські вчені створили штучну кольорову електронну шкіру на основі графену, яка може функціонувати як переносний електронний пристрій.

Нова розробка, що отримала назву e-skin, може функціонувати як пристрій для моніторингу стану здоров'я, повідомляє ETHealthworld.com.

Винахід виготовлений із тонкого, гнучкого та еластичного електронного матеріалу, який імітує шкіру людини і може відчувати тиск, температуру і натяг. Графен - надтонка речовина, що характеризується чудовою гнучкістю і провідністю. Вона є ідеальним матеріалом для електронної шкіри.

Фахівці з китайського університету Цінхуа продемонстрували графенову електронну шкіру із застосуванням технології лазерного скрайбування. Електронна шкіра може бути прикріплена до людської шкіри, а також до масок або горла для вимірювання сигналів тіла, включаючи дихання, серцебиття і голос. Вона проявляє високу чутливість і довготривалу стабільність, витримує високу температуру і зручна для носіння.

Вчені переконані, що електронна шкіра має колосальні потенційні можливості для застосування в області охорони здоров'я та штучного інтелекту.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...