Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

ЄС планує зобов'язати виробників смартфонів перейти на єдині зарядні пристрої

8 серпня, 2018 - 14:17
Фото: Reuters

Регулюючі органи ЄС планують розглянути необхідність зобов'язати компанії до переходу до єдиного порту для зарядки мобільних пристроїв.

Про це заявила єврокомісар з питань конкуренції Маргрет Вестагер, передає Європейська правда з посиланням на агентство Reuters.

Європейська комісія наполягає на єдиному зарядному порті вже майже десять років. Причини - понад 51 тисяч тонн електронних відходів щороку від старих зарядних пристроїв, а також незручність для користувачів.

Користувачі IPhone і Android вже давно скаржаться на використання різних зарядних пристроїв для своїх телефонів.

У відповідь на тиск ЄС 14 компаній, зокрема Apple, Samsung, Huawei і Nokia, підписали добровільний меморандум про взаєморозуміння в 2009 році, погодившись гармонізувати зарядні пристрої для нових моделей смартфонів, які надійдуть на ринок у 2011 році.

Згодом деякі компанії підписали листа про наміри у 2013 і 2014 роках після закінчення терміну дії Меморандуму в 2012 році.

Єврокомісар сказала, що вона не задоволена статусом-кво.

"Враховуючи незадовільний прогрес добровільного підходу (до переходу на єдині зарядні пристрої. - Ред.) Єврокомісія розгляне ефективність прийняття інших варіантів", - наводить агентство слова представника Євросоюзу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...