Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Окупанти за день п'ять разів порушили перемир'я

8 серпня, 2020 - 19:42
Фото: mil.gov.ua

Протягом дня, 8 серпня, бойовики п'ять разів порушували перемир'я на Донбасі. Серед порушень - чотири провокаційних обстрілу і проведення інженерних робіт поблизу населеного пункту Пікуза.

Про це повідомили у пресцентрі операції Об'єднаних сил.

Зокрема, бойовики по одному пострілу зробили з автоматичної станкового гранатомета поблизу Попасна і гнуть, а також з підствольного гранатомета у Шумов. Ще одне порушення режиму "тиші" зафіксували поблизу Новоалександровки, де противник вистрілив зі стрілецької зброї.

"Всі порушення режиму" тиші "не несли загрози життю або здоров'ю українських армійців. Серед особового складу Об'єднаних сил бойових втрат і поранень немає", - повідомили в ВЗГ.

Також вранці поблизу тимчасово окупованого населеного пункту Пікуза бойовики здійснили інженерні роботи, що також є порушенням домовленостей про перемир'я.

"На всіх ділянках фронту режим припинення вогню зберігався в повній мірі. Військовослужбовці Об'єднаних сил на свідомі провокації з боку противника вогонь у відповідь не відкривали", - додали в ООС.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ