Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Пішов з життя генеральний директор "Donbass Opera" Василь Рябенький

8 жовтня, 2014 - 11:19

Учора, 7 жовтня 2014 раптово пішов з життя генеральний директор театру "Donbass Opera" Василь Іванович Рябенький. Про це інформує прес-служба театру.

"Театр осиротів. Ми всі осиротіли в одну мить. Всесвітньо відомі міжнародні фестивалі, культурні проекти, яскраві оперні та балетні прем'єри, спільні постановки, відомі диригенти, режисери, виконавці та музиканти - це 25 років прославленої історії Донбас Опери, історії, яку ми всі писали під керівництвом Василя Івановича. Неможливо говорити про це Людину з великої літери, вмілому організаторі, талановитого керівника і мудрого наставника в минулому часі. Його самовіддача і відданість своїй роботі здобули глибоку повагу всіх, хто його знав. У цю важку втрату важко повірити і заповнити її неможливо. Колектив театру глибоко сумує разом з рідними та близькими і проводжає свого директора в останню путь гучними оплесками. Світла пам'ять", - наголошують у театрі.

Зазначимо, Донецьким театром Валисиль Іванович керував більше 25 рокі. Він був одним з ініціаторів постановки опери Ріхарда Вагнера "Летючий голландець".

Рябенький жив театром. Улітку минулого року він оголосив про початок масштабної реконструкції оперного театру, однак побачити її так і не зміг.

Поховають Рябенького на його батьківщині - Сумщині.

"День" висловлює співчуття близьким та рідним.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...