Диктатори їздять верхи на тиграх, боячись з них злізти. А тигри тим часом починають відчувати голод.
Вінстон Черчилль, державний діяч Великої Британії, письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури

У Житомирі відбулося урочисте закриття багатонаціонального навчання "Кленова Арка - 2019"

8 листопада, 2019 - 22:52
Фото: mil.gov.ua

Сьогодні, 8 листопада, у Житомирі на базі 199-го Навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбулося урочисте закриття багатонаціонального командно-штабного навчання «Кленова Арка — 2019».

Двотижневе багатонаціональне навчання проходило за підтримки Збройних сил Канади спільно з військовослужбовцями Збройних Сил Литви, Польщі та України та за участю міжнародних партнерів з дев’яти країн: Грузії, Болгарії, Канади, Литовської Республіки, Республіки Польща, Республіки Північна Македонія, Румунії, Чорногорії та України, повідомляє прес-служба Міністерства оборони на офіційному сайті

В рамках закриття багатонаціонального командно-штабного навчання «Кленова Арка — 2019» на території Навчального центру ДШВ відбувся День високоповажних гостей та медіа. Для високих гостей та працівників засобів масової інформації було організовано показ зразків сучасного спорядження, озброєння та бойової техніки, яке мають на озброєнні Десантно-штурмові війська Збройних Сил України.

Після цього відбулася урочиста церемонія з нагоди закриття навчання.

Виступаючи перед присутніми, командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-майор Євген Мойсюк відзначив, що «протягом двох тижнів, особовий склад 9 країн навчався робити наші дружні країни міцнішими, а світ безпечнішим. Сподіваюся, що було достатньо часу аби поділитися миротворчим та бойовим досвідом».

— Вважаю, що ми покращили рівень навченості наших штабів, зробили ще один крок до сумісності. Також, вважаю, що всі цілі, які були поставлені перед навчаннями — досягнуті, кращі з Вас будуть нагороджені! До зустрічі в наступному році на навчаннях Кленова арка 2020 року, — сказав генерал-майор Євген Мойсюк.

В свою чергу, командир 5-ї канадської дивізії бригадний генерал Roch Pelletier повідомив, що навчання «Кленова арка» проводяться вже 20 раз і я вважаю, що Україна із кожним роком демонструє прогрес.

— З того, що я побачив, я можу зробити висновок, що вони справляються дуже добре і є здатними до інтеграції та співпраці з державами-членами НАТО, — зазначив бригадний генерал Roch Pelletier.

Учасників навчання було відзначено пам’ятними відзнаками з символікою Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ