Все можна виправдати високою метою — та тільки не порожнечу душі
Павло Тичина, український поет, перекладач, публіцист

ВАКС підтвердив внесення застави за Дубневича

8 листопада, 2019 - 15:23
Фото dyvys.info

В ВАКС підтвердили внесення застави за народного депутата Ярослава Дубневича в розмірі 100 млн гривень. Про це в коментарі РБК-Україна повідомила суддя-спікер Апеляційної палати Вищого Антикорупційного суду Інна Калугіна.

Проте в ВАКС пояснили, що на момент ухвалення рішення суд мав тільки підтвердження про внесення 50 млн гривень. Тому рішення про його арешт було законним.

"На момент перегляду рішення слідчого судді Апеляційної палати ВАКС вже були внесені 50 млн гривень застави. Вони стали причиною. За рішенням першої інстанції. Надалі ще 50 млн було внесено. Але поки ще не встановили час, коли внесли другу частину застави. Я так розумію, це було вже після рішення Апеляційної палати. Тобто на момент винесення рішення підтвердження про те, що ці гроші внесено не було", - повідомила суддя-спікер.

У той же час, суддя спростувала інформацію від сторони захисту про нібито незаконне затримання депутата.

"Він заарештований за рішенням суду на сьогодні. Зараз внесено 100 млн гривень застави. Відповідно, 10 зайвих мільйонів підлягає поверненню. Це ухвалою суду повинно повертатися", - додала Калугіна.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ