Я — грузин, але, якщо потрібно, я віддам життя за Україну.
Георгій Гонгадзе, український журналіст

Активісти організовують міжнародну акцію для Сенцова

8 грудня, 2018 - 13:40
Фото: Reuters

10 грудня світ відзначатиме 70-річчя Загальної декларації прав людини, яка гарантує кожній людині свободу та особисту недоторканність.

Символічно, що 12 грудня премію Сахарова будуть вручати найвідомішому заручнику Кремля, пише #SaveOlegSentsov у своїй групі Facebook.

Сам Олег Сенцов зустрічатиме ці події за гратами. А разом із ним близько 70 політв’язнів, більше сотні полонених та захоплені нещодавно в полон 24 українські моряки.

Міжнародна спільнота продовжує висловлювати саму глибоку занепокоєність. Багато хто втомився від тривалої боротьби. Але не ми.

#SaveOlegSentsov оголошує 9-12 грудня глобальну акцію в різних містах світу.

Ми маємо донести до лідерів різних країн кілька простих вимог:

  • Ініціювати перемовний процес та виступити посередниками між Росією та Україною щодо звільнення Олега Сенцова та усіх заручників Кремля, до яких належать 70 політв’язнів в Росії та окупованому Криму, більше сотні військовослужбовців та цивільних заручників у підвалах Донбасу та 24 українські моряки в тюрмі Лефортово.

  • Ухвалити національні закони для запровадження персональних санкцій щодо людей, причетних до грубих порушень прав людини у різних країнах світу, зокрема, політичних переслідувань в Росії та окупованих українських територіях.

  • Підтримати ініціативу розробки європейського аналогу Акту Магнітського на зустрічі міністрів закордонних справ ЄС, яка відбудеться 10 грудня 2018 року в Брюсселі.

  • Боротися за реальне втілення основоположних принципів Загальної Декларації з прав людини для захисту гідності, прав та свобод кожного із заручників Кремля.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...