Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Канада виділить Україні $2,5 млн для боротьби з російською пропагандою

8 грудня, 2018 - 09:31
Фото Reuters

Канада виділить близько 2,5 мільйона доларів на підтримку зусиль по боротьбі з російською пропагандою під час виборів в Україні.

Ці кошти - частина ширшого пакета допомоги в 24 млн дол, про надання якого Оттава оголосила раніше, - передає Укрінформ.

"Російська гібридна війна в Україні включає дезинформаційну діяльність, покликану вплинути на результати парламентських і президентських виборів. Метою Росії є дестабілізація Української держави і поширення серед її громадян сумнівів у легітимності демократії як такої. У відповідь на це Канада виділить пакет допомоги для підтримки уряду України, громадянського суспільства і незалежних медіа в протидії російській дезінформації напередодні виборів 2019 року", - пояснили в МЗС Канади.

У відомстві підкреслили, що Канада приділить окрему увагу жителям тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

"Частина цієї допомоги буде стосуватися неконтрольованих урядом районів і буде полягати в заохоченні їх жителів до використання свого демократичного права голосу", - уточнили в зовнішньополітичному відомстві Канади.

Нагадаємо, Канада оголосила про виділення до 24 млн доларів на організацію моніторингу за виборами в Україні, досягнення гендерної рівності та поліпшення управління.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ