В літературі, як і в усьому іншому, талант означає відповідальність
Шарль де Голль, французький державний діяч, генерал, перший президент П'ятої республіки в 1958-1969 р.р.

Канада виділить Україні $2,5 млн для боротьби з російською пропагандою

8 грудня, 2018 - 09:31
Фото Reuters

Канада виділить близько 2,5 мільйона доларів на підтримку зусиль по боротьбі з російською пропагандою під час виборів в Україні.

Ці кошти - частина ширшого пакета допомоги в 24 млн дол, про надання якого Оттава оголосила раніше, - передає Укрінформ.

"Російська гібридна війна в Україні включає дезинформаційну діяльність, покликану вплинути на результати парламентських і президентських виборів. Метою Росії є дестабілізація Української держави і поширення серед її громадян сумнівів у легітимності демократії як такої. У відповідь на це Канада виділить пакет допомоги для підтримки уряду України, громадянського суспільства і незалежних медіа в протидії російській дезінформації напередодні виборів 2019 року", - пояснили в МЗС Канади.

У відомстві підкреслили, що Канада приділить окрему увагу жителям тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

"Частина цієї допомоги буде стосуватися неконтрольованих урядом районів і буде полягати в заохоченні їх жителів до використання свого демократичного права голосу", - уточнили в зовнішньополітичному відомстві Канади.

Нагадаємо, Канада оголосила про виділення до 24 млн доларів на організацію моніторингу за виборами в Україні, досягнення гендерної рівності та поліпшення управління.

Новини партнерів

Loading...