Я — грузин, але, якщо потрібно, я віддам життя за Україну.
Георгій Гонгадзе, український журналіст

Курбедінов не зможе ефективно працювати з підзахисними через вилучену техніку, – юрист

8 грудня, 2018 - 15:05
Фото з відкритих джерел

Техніку, вилучену у заарештованого в Криму адвоката Еміля Курбедінова, повернуть тільки через десять діб. У зв’язку з цим він не зможе організувати ефективний захист на судових процесах, в яких бере участь на наступному тижні.

Про це журналісту Антону Наумлюку розповіла юрист Ельвіна Семедляєва, передає Крим.Реалії.

За її словами, незважаючи на рішення суду повернути всю вилучену техніку, це станеться лише після вступу постанови в силу, тобто через десять днів.

«У постанові в адміністративній справі йдеться, що Курбедінову призначено адміністративне покарання і що йому потрібно повернути всі вилучені при затриманні речі: телефон, комп’ютер і жорсткий диск. На них міститься інформація про всі кримінальні справи, в яких він бере участь, інформація містить адвокатську таємницю. Наступного тижня у нього призначені судові засідання по цих справах. Але вийде він лише через чотири дні. У нього немає доступу до інформації на цих носіях, тобто виникають труднощі при підготовці до засідань. Наприклад, призначені дебати по бахчисарайської групі ( «справа Хізб ут-Тахрір» – ред.), але вибудовувати ефективний захист у зв’язку з цим він не може», – розповіла Семедляєва.

Верховний суд Криму розгляне апеляційну скаргу на арешт Курбедінова завтра. Однак захист, який представляли 13 юристів і адвокатів, висловлюють сумніви, що рішення Київського райсуду Сімферополя буде змінено.

Курбедінова затримали вранці 6 грудня, наступного дня його заарештували на п’ять діб. Юрист усі звинувачення відкидає.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...