Я — грузин, але, якщо потрібно, я віддам життя за Україну.
Георгій Гонгадзе, український журналіст

Український анімаційний фільм "Мавка. Лісова пісня" переміг у конкурсі ООН

8 грудня, 2018 - 12:34
Фото Facebook

Анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня” спільно зі Всесвітнім фондом природи WWF в Україні здобули перемогу з проектом “Дім для Рисі” у конкурсі, ініційованому глобальним договором ООН в Україні.

Про це передає прес-служба Держкіно.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творчу групу проекту.

"Приємно, що картина, будучи ще у виробництві, вже отримує нагороди. Одну зі своїх місій “Мавка” вже реалізовує – рятує Рись. Інші, кінематографічна і культурна місії, втіляться в життя з виходом стрічки на широкі екрани, через два роки. Бажаю творцям успіху у їхній відповідальній роботі", – заявив він.

В анімаційному фільмі "Мавка. Лісова пісня", що вийде на екран через два роки, автори намагаються привернути увагу до екологічних проблем — зникнення все більшого числа представників української флори і фауни, занесених до Червоної книги України, вирубки українських лісів.

"Саме тому до магічного світу лісу Мавки, головної героїні фільму, долучені рослини і тварини з Червоної книги України (чорний лелека, зубр, рись, бурий ведмідь та інші)", – зазначили в прес-службі Держкіно.

Основним проектом в рамках співпраці креативної команди і продюсерів фільму "Мавка. Лісова пісня" зі Всесвітнім фондом природи WWF в Україні є довготривала соціальна акція "Дім для Рисі", спрямована на захист цих тварин.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...