Я — грузин, але, якщо потрібно, я віддам життя за Україну.
Георгій Гонгадзе, український журналіст

Військові ветерани долучилися до створення банку крові для чотирилапих

8 грудня, 2018 - 10:37
Фото надано автором

У Львові українські військові ветерани взяли участь у проекті "Вірні назавжди", метою якого є допомогти у зборі коштів для  створення унікального для Західної України банку крові для чотирилапих. В межах цього проекту був створений календар, у якому українські герої сфотографувалися із безпритульними собаками із ЛКП "Лев".

Саме придбавши календар люди будуть долучатися до цієї доброї та благородної справи. А щоб зробити більшу промоцію цьому в центрі міста, на площі Ринок, вивісили банерну виставку із світлинами з календаря. 

Над створенням календаря працювала відома фотографиня Марта Сирко. Ініціатором ж цього проекту є Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій та Львівська міська рада.

«Ця ідея була у мене ще з минулого року, але що ширше дізнавалась про роботу ЛКП «Лев», то більше розуміла, що її потрібно втілити. "Вірні назавжди" - потрібний проект як для хвостатих друзів так і для ветеранів. Варто звертати увагу на сильних людей з серцем в якому є місце і для захисту, і любові до чотирилапих друзів. Знаю, що цей проект тільки початок, адже є ще багато планів та ідей щодо двосторонньої реабілітації та соціалізації", – розповіла Софія Дубик, фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Метою проекту "Вірні назавжди" перш за все є показати громаді, що ветерани – це сильні люди, які здатні допомагати та творити добро, а також привернути увагу до проблем песиків, які шукають свою домівку чи потребують лікування.

Придбати календар можна в ЛКП "Лев" (Львів, вул. Промислова, 56), на Різдвяному ярмарку у Львові та онлайн (деталі можна дізнатися в ЛКП «Лев» за телефоном: 068 535 4545).

Павло Паламарчук, "День", Львів. Фото автора.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...