Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

В Україні запустили інтерактивну мапу автобусних маршрутів

9 квітня, 2019 - 22:50
Фото Укрінформ

Міністерство інфраструктури України спільно з Державним агентством з питань електронного урядування представили мапу «Мережа автобусних маршрутів», яка реалізована Агенцією журналістики даних у межах проекту Usaid/Uk aid.

Мапа надає детальну інформацію щодо міжобласних та міжнародних автобусних маршрутів в Україні, повідомляє Укрінформ.

«Рік тому ми лібералізували ринок автобусних перевезень. Наша мета - якість та безпека для пасажирів», - сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Він зазначив, що «Мережа автобусних маршрутів» є інструментом, який не лише показує автобусні маршрути та розклад руху, а й забезпечує можливість пасажирам отримати інформацію про перевізників.

За словами міністра, кожен зможе дізнатися, хто обслуговує маршрути, яким автопарком володіє перевізник, а також термін дії дозволу на перевезення.

У свою чергу голова Державного агентства з питань електронного урядування Олександр Риженко зауважив, що з кожним роком держава відкриває усе більше інформації, якою активно користуються громадяни та бізнес.

«Відкриття даних щодо ліцензій на перевезення пасажирів і вантажів сприяло створенню сервісу, за допомогою якого тепер кожен охочий за лічені секунди може перевірити легальний перевізник чи ні», - підкреслив він.

Керівник проекту Usaid/Uk aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/Tapas” Петро Матіяшек зазначив, що «Мережа автобусних маршрутів» сприятиме покращенню роботи як державних структур, так і перевізників, а також стане ефективним інструментом для інформування пасажирів і громадського контролю.

Щоб скористатися мапою, потрібно зайти на сайт, потім обрати одну з двох мап - «Міжнародні» або «Обласні» маршрути і вибрати населений пункт у списку чи скориставшись пошуком.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ