...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

ЮНЕСКО організовує віртуальні виставки для підтримки інтересу до артистів і культурної спадщини

9 квітня, 2020 - 21:40
Фото: Reuters

 ЮНЕСКО організовує глобальну компанію в період пандемії коронавірусу, щоб підтримати інтерес до артистів і культурної спадщини. 

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу організації.

"ЮНЕСКО прагне вести глобальну дискусію про те, як найкращим чином підтримати артистів і культурні установи під час пандемії COVID-19 і по її закінченні, і забезпечити, щоб кожен мав доступ до спадщини і культури, які пов'язують нас з нашою людяністю", - заявила Генеральний директор ЮНЕСКО Одре Азула.

Так, у четвер організація розпочала глобальну кампанію в соціальних мережах, #ShareOurHeritage, з метою забезпечення доступу до культури та освіти в області культурної спадщини в цей період масового домашнього карантину.

Крім того, за технічної підтримки платформи Google Arts & Culture ЮНЕСКО організовує віртуальну виставку десятків об'єктів культурної спадщини по всьому світу.

Організація також буде надавати актуальну інформацію за допомогою віртуальної карти на своєму веб-сайті та за допомогою соціальних мереж про вплив COVID-19 на об'єкти Всесвітньої спадщини, які частково або повністю закриті для відвідувачів у 89% країн через пандемію, а також заходів реагування на цей вплив.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ