Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

У Великій Британії приїжджих відправлятимуть на двотижневий карантин

9 травня, 2020 - 21:22
Фото: Reuters

Британський уряд розпорядився, щоб авіакомпанії відправляли на 14-денний карантин усіх, хто прибуває на територію країни, окрім як із Ірландії.

Такий захід ввели для протидії пандемії коронавірусу; очікується, що він набуде чинності до кінця травня, повідомляє BBC з посиланням на заяви авіакомпаній, передає hromadske. Як довго триватиме це правило, поки невідомо.

Передбачається, що приїжджі мають після прибуття на територію Великої Британії самоізолюватися в приватному будинку. За даними джерел BBC в уряді та авіаційній сфері, від людей по прибуттю в країну можуть просити вказати адресу їхнього проживання.

Також поки незрозуміло, чи стосується нове правило інших видів транспорту, окрім літаків, зокрема поромів. Міністерство внутрішніх справ у відповідь на запит BBC сказало, що «не коментує зливи інформації».

Станом на 9 травня у Великій Британії було виявлено понад 211 тисяч випадків інфікування коронавірусом, зокрема понад 30 тисяч летальних і понад 99 тисяч одужалих. За кількістю померлих від COVID-19 вона посідає перше місце в Європі.

Попри це, країна не закрила кордони для закордонних відвідувачів. Загальнонаціональний карантин у Великій Британії ввели в середині березня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ