Кожен повинен виконувати свою роботу, бути чутливим до великих подій, відчувати велич і небезпеку моменту. Як за маленькими вчинками волонтерів стоїть гуманізм, так і за нашими справами ховається щось велике.
Мирослав Попович, український філософ

Турчинов: Усі, хто дозволив розташувати 2 нафтобази біля в/ч, сидітимуть на лаві підсудних

9 червня, 2015 - 15:44
Турчинов: Усі, хто дозволив розташувати 2 нафтобази біля в/ч, сидітимуть на лаві підсудних
Фото прес-служби РНБО

Причетні до побудови нафтобаз у безпосередній близькості до військової частини сидітимуть на лаві підсудних. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

Турчинов зазначив, що триває локалізація пожежі та вже створено оперативний штаб на чолі з керівником Державної служби з надзвичайних ситуацій. Однак, за його словами, небезпека залишається, адже з одного боку біля нафтобази розміщена ще одна база нафтопродуктів, а «за 50 метрів від межі горіння - військова частина, що має бойовий арсенал», повідомляє прес-служба РНБО.

«Головне завдання, над яким зараз мужньо працюють рятівники та військові, - не дати полум'ю перекинутися на військову частину», - сказав він.

Секретар РНБО зауважив, що з військової частини досі триває евакуація бойового арсеналу, яку було розпочато ще вчора, також здійснено евакуацію людей з двокілометрової зони та «відпрацьовано план евакуації людей з 10-кілометрової зони у разі небезпеки пожежі на військовій частині».

Водночас він зазначив, що законодавством заборонено біля військових частин, що мають бойовий арсенал, розташовувати будь-які вогненебезпечні та вибухонебезпечні об'єкти. Олександр Турчинов зауважив, що окрім порушення кримінальних справ, пов'язаних з виникненням пожежі та загибеллю людей, також «порушено кримінальну справу щодо незаконності розташування двох нафтобаз в безпосередній близькості від військової частини».

«Нафтобази незаконно побудували за часів Януковича, коли гроші вирішували будь-які питання», - сказав він, наголосивши, що за цією справою вже почалось вилучення документів. «Всі причетні до створення цієї небезпечної ситуації: хто давав дозвіл на розміщення баз, хто підписував документи, сидітимуть на лаві підсудних», - підсумував секретар РНБО.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ