Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

На Вінниччині автомобіль з агрохімікатами перевернувся в річку Рось

9 червня, 2019 - 16:05
Фото з відкритих джерел

Внаслідок ДТП у селі Збаржівка Погребищенського району автомобіль, що транспортував інсектициди (хімічні препарати захисту рослин від шкідливих комах), опинився у річці Рось, яка протікає кількома областями, зокрема й Київською. Патрульна поліція Вінниччини повідомилася про можливе забруднення водойми з проханням тимчасово припинити вилов риби, купання та випас худоби в акваторії річки.

«На даний момент спеціальні служби роблять заміри води та локалізують можливу зону ураження. Про глибину забруднення і зону ураження річки буде відомо приблизно за 2 години. Повідомимо цю інформацію окремо. Необхідно: тимчасово припинити вилов риби, купання та випас худоби в акваторії річки Рось», – йдеться у повідомленні патрульної поліції Вінницької області.

Тим часом Білоцерківська районна державна адміністрація на своїй сторінці у Facebook уточнила, що автомобіль, який перевернувся і притоку річки Рось,  транспортував 1 тони інсектициду «Нурал B». 

«На території Погребищенського району загинула риба та інші мешканці водойм! Через 10-12 годин інсектицид досягне Білоцерківщини. Звертаємося до усіх мешканців з повідомленням про заборону вилову риби, купання та випасу худоби в акваторії річки Рось. Також, 9 червня о 23-00 буде відключене водопостачання», – повідомляє Білоцерківська РДА.

Довідка «Дня». Інсектициди – це хімічні препарати для захисту рослин. У сільськогосподарської індустрії ці препарати використовують від комах-шкідників, а також їх яєць і личинок. У промисловій сфері є можливість використовувати ці агрохімікати для захисту продовольчих матеріалів від шкідливих комах. Хімікати такого призначення застосовують при вирощуванні зернових, овочевих і плодово ягідних культур.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ