Малоросійство – це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція.
Леся Українка, українська поетеса, письменниця, перекладачка, культурна діячка

Пасажиропотік в аеропортах України становить лише 20% від торішнього

9 липня, 2020 - 15:51
Фото Reuters

Пасажиропотік в аеропортах «Бориспіль», «Київ» та «Гостомель» у поточному році становить 9 тисяч пасажирів на добу, що складає 20% від минулорічних показників за аналогічних період. 

Про це повідомив в.о. начальника ОКПП «Київ» Павло Матвійчук, передає Укрінформ.

«На даний момент пропускні операції, які здійснюються на ділянці відповідальності в пунктах пропуску «Бориспіль», «Київ», а також аеропорт «Гостомель», відрізняються від такого періоду минулого року в таких цифрах: минулого року це близько 35-40 тисяч пасажирів перетинало державний кордон України за добу, на даний момент перетин державного кордону в даних аеропортах складає всього 9 тисяч пасажирів, що становить близько 20% від минулорічних показників», - проінформував Матвійчук.

За його словами, наразі аеропорти повноцінно не запрацювали, оскільки багато країн не відкрили сполучення. Матвійчук також нагадав, що до пасажирів, які повертаються до України або прибувають з туристичною чи діловою метою, є низка вимог. Зокрема, в залежності від ситуації з коронавірусом в тих чи інших країнах і їх належності до «червоної» та «зеленої» зон, вимоги до перетину українського кордону відрізняються.

Таким чином, громадяни, які прибувають з країн «зеленої» зони, проходять український кордон в загальному порядку та не мають жодних обмежень. У разі прибуття з країни «червоної зони» громадяни в обов’язковому порядку мають встановити додаток «Дій вдома» та пройти самоізоляцію чи обсервацію. Крім того, іноземні громадяни мають бути забезпечені страховими полісами встановленого зразка.

Також зазначається, що Павло Матвійчук інформуючи про ситуацію зі співвітчизниками, які були затримані в аеропорту Афін у Греції, відзначив, що відповідальність в даному випадку несуть самі пасажири.

«За даною ситуацією необхідно здійснювати контроль самим пасажирам. Потрібно моніторити ситуацію в інтернеті, вивчати питання, які країни відкриті для громадян України для поїздок. В даному випадку Афіни не були готові до прийому туристів і приймали тільки резидентів, тобто або своїх громадян, або іноземців, які мають посвідки на тимчасове або постійне проживання в даній країні», - відзначив прикордонник.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ