Жодна держава не зможе зробити Україну українською. Лише самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити. І я впевнений, що це станеться!
Джеймс Мейс, американський історик, дослідник Голодомору в Україні, журналіст, редактор англомовного видання газети "День"

Постраждалим від паводків на Івано-Франківщині почали нараховувати допомогу, - ОДА

9 липня, 2020 - 18:34
Фото if.gov.ua

На Івано-Франківщині 9 липня почали виплачувати матеріальну допомогу постраждалим від повені.

Про це повідомляє Івано-Франківська ОДА.

"Минулого тижня область отримала з державного бюджету 480 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, викликаних природною стихією. Зараз визначено розпорядників та одержувачів фінансового ресурсу, розпочато роботу з виплати матеріальної допомоги постраждалому населенню", - повідомляє ОДА.

За їхньою інформацією, з 9 липня територіальні органи соціального захисту починають нараховувати матеріальну допомогу потерпілим людям.

Для виплати постраждалим від повені направлять 100 млн грн, ще 130 мільйонів - на відновлення зруйнованих мостів, 10 мільйонів - на об'єкти соціальної сфери, 30 мільйонів - на ремонт мостів комунальної власності, 60 мільйонів - на берегоукріплення. Для відновлення водозахисних дамб додатково з держбюджету чекають 136,6 млн грн.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ