У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

ЄС розробляє закон, який змусить Facebook, Twitter і Google видаляти терористичний контент

9 серпня, 2018 - 10:25
Фото Reuters

Євросоюз розробляє закон, який зобов'яже інтернет-корпорації, такі як Facebook, Twitter і Google, оперативно виявляти і негайно видаляти терористичний контент. Про це заявив єврокомісар з питань безпеки Джуліан Кінг, передає Deutsche Welle.

Законопроект мають представити в середині вересня. Поки що Єврокомісія обмежувалася лише рекомендаціями інтернет-компаніям із цього приводу.

"Хоча є і позитивні результати від наших колишніх добровільних угод, Але все ж ми спостерігаємо недостатній прогрес у цьому питанні. Щоб краще захищати наших громадян, ми повинні вдатися до більш жорстких заходів щодо терористичного контенту" , - сказав Кінг.

За словами єврокомісара, законопроект передбачатиме створення "прозорих рамок і мінімальних вимог для кожної інтернет-платформи, що хоче пропонувати свої послуги європейцям".

У березні Єврокомісія видала рекомендації для інтернет-компаній по боротьбі з терористичною пропагандою, закликавши, зокрема, видаляти терористичний контент упродовж години після того, як про нього стає відомо.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...