Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

У Львові зоозахисники вимагали від міської влади побудувати притулок для тварин

9 серпня, 2020 - 15:12
Фото автора

Кілька десятків небайдужих львів'ян прийшли сьогодні на акцію з вимогою створення у місті притулку для безпритульних тварин. Захід проходив під стінами Львівської міськради на площі Ринок.

Як заявили організатори акції, міська влада вже багато років обдурює людей будівництвом даного притулку. Є виділена земля, розроблений проект і є рішення. Та ще з 2012 року люди чують тільки обіцянки, які на ділі так і не реалізуються.

Такі дії влади учасники акції пояснюють тим, що у місті діє ЛКП «Лев» (перша комунальна ветеринарна клініка). Через неї, на їх думку, проходять певні корупційні схеми, через які незаконно збагачується влада і їм просто не вигідно будувати притулок, адже через нього проводити корупційні схеми буде неможливо.

«Перед нами маніпулюють різними речами, лиш би відтермінувати будівництво притулку. Але так далі тривати не може! Безпритульна тварина, після того як її відловили, має залишатися в притулку, а не випускатися далі на вулицю, як це зараз роблять в ЛКП «Лев». А що робити з тваринами, власники яких померли і їх нема кому утримувати? Ця проблема вже давно потребує вирішення, але нашій владі завжди немає до цього справи. Тому ми прийшли сюди, щоб нагадати, що Львів – наш спільний дім, а в домі має бути затишно та безпечно всім!», - зазначили організатори акції.

На акцію люди прийшли із плакатами на яких зображено безпритульних тварин та написано заклики до будівництва притулку. Також багато хто мав плакати із зображенням міського голови Львова Андрія Садового та написом: «Де притулок? А нема! Миші з’їли!». Дане гасло присутні час від часу також голосно скандували. Крім того люди прийшли на захід із своїми домашніми улюбленцями – котами та собаками.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ