Історія – наука про людей у часі, наука, в якій безперервно треба пов’язувати вивчення мертвих з вивченням живих.
Марк Блок, французький історик

На Вінниччині відбулися навчання для військових транспортників з усієї України

9 грудня, 2019 - 15:57
Фото з Facebook-сторінки Командування Повітряних Сил ЗСУ

Льотно-методичний збір з екіпажами усіх бригад транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України завершився на Вінничині. Про це повідомило Командування Повітряних Сил ЗСУ на своїй сторінці у Фейсбук. Пілоти відновлювали навички пілотування в складних метеорологічних умовах: вдень та вночі, при погіршених погодних умовах. Як відзначив керівник збору, полковник Олег Нечипорук, за підсумками навчань військові транспортники провели у небі щонайменше 100 годин і відпрацювали поставлені завдання.

111

«Окрім відновлення навичок, багато екіпажів літаків Ан-26 та вертольотів Мі-8 були підготовлені до інструкторських польотів. Не менше п’яти екіпажів відпрацювали бойове застосування із зовнішньою підвіскою, а п’ять льотчиків пройшли  підготовку і отримали кваліфікації пілотів 1-го класу», – відзначив Олег Нечипорук.

444

Як писав «День», цього року у День прапора, президент України Володимир Зеленський присвоїв ім’я Дмитра Майбороди 456-й бригаді транспортної авіації, що дислокується під Вінницею. Вручення стрічки з назвою почесного найменування з рук президента відбулося під час церемонії урочистого підняття державного прапора України на Софійській площі у Києві. Отримав її командир бригади, полковник Андрій Сідаш.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Фото з Facebook-сторінки Командування Повітряних Сил ЗСУ

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ