Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Азаров вимагає прибрати Україну від сміття до Великодня

10 квітня, 2013 - 11:33

Голова українського уряду України Микола Азаров вимагає від місцевої влади оперативно організувати прибирання територій від сміття після зими.

"Сніг розтанув і виявилося, що за довгу зиму на наших вулицях, дорогах, у лісосмугах, парках накопичилося багато сміття. Обсяг робіт значний. Але все потрібно оперативно прибрати до Великодніх свят. Упевнений, що ми всі вболіваємо за те, щоб скрізь було красиво і чисто ", - сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу.

М.Азаров доручив керівникам міністерств і відомств, держорганізацій і ректорам ВНЗ найближчим часом провести дні навколишнього середовища. "Також вимагаю від голів регіональних адміністрацій, переконливо прошу мерів міст і голів сільрад, як тільки дозволяє погода, організувати прибирання територій своїх громад. Залучайте до цього всі наявні сили", - зазначив прем'єр.

Він також висловився за створення умов, при яких до наведення порядку могли б залучатися всі охочі громадяни і громадські організації.

"Ми всі знаємо, що у громадських активістів достатньо енергії, щоб серйозно підключитися до таких проектів як сезонне наведення порядку, а потім і його підтримання. Їм потрібно тільки допомогти організуватися і, так би мовити, технічно озброїтися", - додав М.Азаров.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ