Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

Фонд боротьби з коронавірусом становитиме 66 мільярдів гривень, - Зеленський

10 квітня, 2020 - 19:33
Фото: Reuters

Президент України Володимир Зеленський заявив, що за кошти Фонду боротьби з коронавірусом планують застрахувати медпрацівників, які задіяні у протидії поширенню коронавірусної інфекції 

Про це заявив Президент Володимир Зеленський у відеозверненні.

"Також хочу відзначити важливі ініціативи уряду щодо змін до Державного бюджету. Фонд боротьби з короновірусом складатиме 66 мільярдів гривень. За ці кошти передбачено відчутно збільшити виплати лікарям, які протидіють короновірусу... А ще - надання грошової допомоги сім’ям лікарів, які загинули від COVID-19. Ми хочемо застрахувати життя усіх медичних працівників, які задіяні у протидії коронавірусу", - сказав Зеленський.

Він додав, що за кошти Фонду здійснюватиметься купівля необхідного медичного обладнання та засобів індивідуального захисту і виплати громадянам України, які через карантин, на жаль, втратили роботу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ