Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Світовий банк надасть Україні $50 млн в період пандемії COVID-19

10 квітня, 2020 - 12:38
Фото з відкритих джерел
Світовий банк додатково надасть Україні $50 млн для підтримки вразливих верств населення в період пандемії коронавирусної инфекции COVID-19.
 
Про це повідомляється на Офіційному сайті Міністерства соціальної політики України.
 
"Україна отримає додаткові кошти від Світового банку розміром $150 млн, зокрема, $50 млн для підтримки вразливих верств населення в період пандемії Covid-19 і $100 млн для поліпшення рівня соціального захисту загалом", - зазначається в повідомленні прес-служби міністерства.
 
Уточнюється, що кошти будуть перераховуватися до Державного бюджету України за умови забезпечення Урядом підвищення ефективності та адресності державної підтримки вразливих верств населення,  впровадження додаткових соціальних послуг та послуг з активації  для одержувачів соціальної допомоги з метою  подолання бідності.
 
"Ці кошти буде спрямовано на виплати пенсіонерам, одержувачам соціальної допомоги у зв'язку з інвалідністю. Також за рахунок цих коштів на час карантину буде підвищено розмір субсидії та знято обмеження на призначення цього виду підтримки тим, хто через карантин втратив роботу", - стверджують у міністерстві.
 
Згідно з повідомленням, кошти надаються як додаткове фінансування для проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”, який  впроваджується Мінсоцполітики за підтримки Світового банку з 2014 року.
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ