Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

11 травня у Парижі відкриють для прогулянок набережні і Марсове поле

10 травня, 2020 - 11:48
Фото: AFP

У Парижі після послаблення карантинних заходів в понеділок, 11 травня 2020 року, знову можна буде гуляти по набережних, Марсовому полі, еспланаді біля Будинку інвалідів, а також Венсенському і Булонським лісах.

Відповідне рішення прийняв префект поліції французької столиці Дідьє Лальман. При цьому паризький регіон Іль-де-Франс, як і раніше залишається в "червоній" зоні, тому парки і сади будуть недоступними для городян, передає Еспресо.TV з посиланням на RFI.

Займатися бігом з 11 травня в Парижі можна буде без обмежень за часом - раніше робити це було дозволено тільки до 10:00 або після 19:00.  Знову запрцюють ринки в XIV, XVII і XVIII округах.

11 травня у Франції знімуть частину обмежень, зумовлених пандемією коронавірусу. Виходити з дому без поважної причини дозволять усім жителям Франції, тоді як парки й сади відкриють лише у "зелених" регіонах. У них вірус більше не поширюється активно, а в реанімаціях досить вільних ліжок. Паризький регіон і схід Франції віднесли до "червоної" зони, проте префектам дозволили вибірково скасувати заборони і відкрити частину громадських місць.

Разом з тим, значна частина заборон діятиме і після 11 травня. Не працюватимуть торгові центри площею понад 40 тис. кв. м, спортивні зали, кінотеатри й великі музеї.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ