Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

У США оголосили переможця Всесвітньої продовольчої премії

10 червня, 2019 - 22:51
Фото Farm Progress Daily ‏

У США оголосили лауреата Всесвітньої продовольчої премії.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Премія дісталася насіннику з Нідерландів Саймону Груту. Він поставляє високоякісне та стійке до хвороб насіння овочевих культур у понад 60 країн, у тому числі на Філіппіни, Таїланд та Індонезію. На церемонії оголошення виступив державний секретар США Майкл Помпео.

Повідомляють, що Грут є насінником у шостому поколінні. У 1981 році він почав пошуки більш якісного насіння овочевих, щоб допомогти фермерам Південно-Східної Азії. Загальний фонд премії становить $250 тис. Грут отримає нагороду на церемонії, яка відбудеться 17 жовтня в Капітолії Айови.

Що таке Всесвітня продовольча премія?

Міжнародна нагорода за досягнення в підвищенні якості, кількості та доступності продовольства в усьому світі. Її в 1986 році заснував лауреат Нобелівської премії миру Норман Борлауг. Премію вручають за внесок у будь-якій сфері, пов'язаній з постачанням продовольства, включаючи науково-технологічні досягнення в сільському господарстві, промисловості, маркетингу, науці про правильне харчування, економіці, боротьбі з бідністю, політичних ініціативах та соціальних науках.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ