Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Порошенко: Слов'янськ стане символом нового Донбасу

10 липня, 2014 - 20:32
Фото Reuters

Президент України Петро Порошенко сподівається, що нещодавно звільнений від бойовиків Слов’янськ стане символом нового Донбасу. Про це Глава держави сказав під час зустрічі з начальником Горлівського міського управління Головного управління МВС України в Донецькій області, полковником міліції Андрієм Крищенко.

«Пішов новий відлік часу, і в дуже короткий термін, сподіваюся, у Слов’янському районі все зміниться. Слов’янський район, який був символом терору, жаху, зневаги і тортур над людьми, стане символом нового вільного Донбасу», - цитує Порошенка прес-служба Адміністрації президента. 

Він зазначив, що звільнення Слов’янська стало переломним моментом у ситуації на Донбасі, початком звільнення інших міст - Артемівська, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська.

Окрім того президент  оцінив героїчний вчинок Андрія Крищенка, який завадив бойовикам встановити російський прапор над управлінням МВС у Горлівці, нагородивши його Орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Глава держави запропонував йому обійняти посаду тимчасово виконуючого обов’язки голови Слов’янської районної державної адміністрації. «Мені важко буде підібрати кращу людину, ніж Ви, для того, щоб захистити людей. Ви людина, яка продемонструвала, що у Вас немає страху. Ви знаєте, що за Вами стоїть могутня і сильна держава, що за Вами стоїть народ і що ми маємо очистити нашу землю від бандитів», - сказав він.

«Ми маємо довести всім, хто живе на Сході, що влада може бути іншою – прозорою, доступною, відкритою, не корумпованою. Саме за це Ви, не побоявшись тих тортур, які застосовувалися до Вас після героїчного вчинку, боролися за прапор України», - наголосив президент.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ