Мене вчили і я вчив, що сенс життя в творенні добра людям, у піднесенні матеріального та культурного рівня народу, у пошуках істини, у боротьбі за справедливість, національну гордість та людську гідність.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української Гельсінської групи

УАПЦ зірвала переговори про об’єднання, - УПЦ КП

10 липня, 2015 - 11:16
УАПЦ зірвала переговори про об’єднання, - УПЦ КП
Фото з архіву "Дня"

Українська Православна Церква Київського Патріархату заявила про відмову Української автокефальної православної церкви від попередніх домовленостей щодо створення єдиної церкви. Про це йдеться у повідомленні прес-служби УПЦ КП.

"9 липня 2015 р. у Михайлівському Золотоверхому монастирі у приміщенні Патріархії УАПЦ відбулося друге спільне засідання Комісій УПЦ КП та УАПЦ для ведення діалогу. На початку зустрічі з боку УАПЦ було надано протокол засідання Архієрейського Собору УАПЦ, у якому відкидалася попередня пропозиція щодо принципу рівності представництва для обрання делегатів на Об’єднавчий Собор (всі єпископи та по одному делегату від кожних 15 зареєстрованих релігійних організацій). Натомість пропонувався принцип «50/50», де одна половина делегатів представляла би УПЦ КП (4877 релігійних організацій, підтримка, згідно опитувань, 44% населення України), інша половина – УАПЦ (1225 релігійних організацій, підтримка, згідно опитувань, 1,5% населення України)", - йдеться у повідомленні.  

В УПЦ КП вважають таку пропозицію "несправедливою та неприйнятною".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ