Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!
Тарас Шевченко, український поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч

Канада хоче до 2023 року очолювати бойову групу НАТО у Латвії, - ЗМІ

10 липня, 2018 - 09:51
Фото Adrian Wyld/Canadian Press

Уряд Канади планує продовжити лідерську роль своїх військових у багатонаціональній бойовій групі НАТО, дислокованій у Латвії для стримування можливої російської агресії. Про це повідомляє CBC News із посиланням на джерела в Міністерстві оборони, передає "ЄП".

Прем'єр-міністр Джастін Трюдо "продемонструє сильне послання" солідарності під час двостороннього візиту до Латвії.

Чинний мандат канадців завершуються навесні 2019 року, але очікується, що він буде подовжений принаймні до 2023 року. Наразі у Латвії перебувають близько 450 канадців, які очолюють батальйон, до якого також входять військові із семи інших країн НАТО.

Напередодні саміту лідерів НАТО на цьому тижні у Брюсселі значна увага була зосереджена на створенні штаб-квартири для трьох бойових груп НАТО, що діють у країнах Балтії.

Її планують заснувати в Ризі, столиці Латвії. Очікується, що Канада направить співробітників для штабу, щоб стати його частиною. Штаб-квартира вважається необхідною для координації та підтримки бойових дій груп у разі великого протистояння з Російською Федерацією.

Як повідомлялося раніше, країни Балтії у травні просили посилити дислоковані на їх території батальйони НАТО військово-морськими силами.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...