Я — для того, щоб голос мого народу достойно вів свою партію в багатоголосому хорі світової культури.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи

Євросоюз та НАТО підписали декларацію про співпрацю

10 липня, 2018 - 14:44
Фото Reuters

Європейський союз та НАТО у вівторок, 10 липня, підписали спільну декларацію про співробітництво. Церемонія підписання відбулася у Брюсселі напередодні засідання глав держав та урядів НАТО, яке відбудеться 11 і 12 липня у бельгійській столиці, передає "ЄП".

Спільну декларацію підписали президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, президент Європейської ради Дональд Туск та генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

"Ми підписали декларацію, яка виводить співпрацю ЄС і НАТО на новий рівень. Наша мета зрозуміла – ми хочемо захистити європейських громадян усіма доступними засобами і НАТО в цьому найкращий партнер", - сказав Туск після церемонії.

Документ передбачає посилення співпраці ЄС та НАТО у таких сферах як військова мобільність, спільна підготовка до кібератак та гібридних атак, боротьба з тероризмом та нелегальною міграцією у Середземному морі.

"Ця нова декларація демонструє наше бажання поглиблювати та розширювати нашу співпрацю. Зіткнувшись із складним та непевним безпековим середовищем, ми повинні працювати разом, щоб зберегти нашу націю та громадян", - зазначив Столтенберг.

Раніше повідомлялося, що у червні НАТО та ЄС запустили спільну систему повідомлень в режимі реального часу про погрози в кіберпросторі

 

Новини партнерів

Loading...