Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Ольга Харлан вперше виграла особистий чемпіонат світу з фехтування

10 серпня, 2013 - 09:43
Фото з сайту svit24.net

Другу медаль у скарбничку збірної України на чемпіонаті світу з фехтування у Будапешті (Угорщина) завоювала Ольга Харлан.

Українка вперше у кар'єрі виграла золото чемпіонату світу в особистому турнірі шаблісток.

У півфіналі спортсменка з Миколаєва вирвала перемогу в олімпійської чемпіонки Лондонських Ігор-2012 Кім Джі Ен з Південної Кореї (15:14).

У фіналі Харлан упевнено здолала росіянку Єкатєріну Дяченко - 15:12.

Додамо, що Аліна Комащук та Олена Вороніна програли в 1/32 фіналу.  Галина Пундик в 1/8 фіналу програла полячці Александрі Сочі - 12:15.

Нагадаємо, що Ростислав Герцик став бронзовим призером в індивідуальному турнірі рапіристів.

Додамо, до цього Харлан ставала чемпіонкою світу лише у командній першості.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!