Наскільки велика сила людського духу! Дивишся на нього і дивуєшся: в чому душа тримається, а він мріє, працює, ніби перед ним - вічність...
Микола Амосов, український учений-хірург, письменник, публіцист, громадський діяч, академік НАН України

Адвокат: Сенцов виглядає ще гірше, ніж на останніх фото

10 серпня, 2018 - 20:26
Фото з Facebook Людмили Денісової

Адвокат Дмитро Дінзе заявив, що фотографії українського режисера Олега Сенцова, зроблені з російської колонії в Лабитнангі, не передають справжній стан здоров'я політв'язня.

"Знімок передає не все - насправді він виглядає ще гірше", - сказав він в інтерв'ю Медузі.

Коментуючи той факт, що деякі люди вважають, що на останніх фотографіях Сенцов здається "здоровим", Дінзе заявив, що ці враження відразу б зникли, якби Олега попросили роздягнутися для фото. За словами захисника, тюремна роба приховує запалий живіт і випираючу грудну клітку.

"На фото видно, що він досить сильно схуд. Він не показує свою грудну клітку і запалий живіт - це, звичайно, справило б більше враження. А так - його попросили встати, він встав. І його сфотографували", - наголосив він.

Адвокат додав, що востаннє бачив Сенцова 7 серпня. Наступна зустріч відбудеться на початку вересня.

Він також роз'яснив, що після третьої кризи голодування, яка почалася у Сенцова ще в липні, настане відмова внутрішніх органів.

"Перша криза - людина звикає до голодування. Друга криза - у нього починаються зміни. Третя криза - він живе з цими змінами. Четверта - це вже відмова органів йде", - сказав він.

Нагадаємо, що Денісова оприлюднила фото Сенцова з колонії в Лабитнангі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ