Прапор має силу тоді, коли його несуть.
Євген Сверстюк, український літературний критик, есеїст, поет, мислитель, філософ, політв'язень радянського режиму

РФ виставить військові пости в районі Голанських висот на кордоні з Ізраїлем

10 серпня, 2018 - 12:40
Фото EPA/UPG

Військова поліція Російської Федерації в Сирії виставить пости в районі Голанських висот на кордоні з Ізраїлем. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на заступника командуючого угрупованням військ РФ в Сирії військової поліції Віктора Зайцева, передає "РБК-Україна".

Повідомляється, що перший пост виставили в сирійській провінції Ель-Кунейтра у населеному пункті Ель-Весії. За словами Зайцева, планується виставити ще сім таких спостережних постів. Також повідомляється, що ці пости будуть розташовуватися перед підконтрольною миротворцям ООН зоною на Голанських висотах.

Зазначимо, що раніше сирійська армія захопила стратегічний пагорб біля Голанських висот. Зокрема, мова йшла про висоту аль-Хаара в ході великого наступу, метою якого було захоплення частини південно-західної Сирії біля кордону з Ізраїлем, яка ще перебувала під контролем повстанців. Повстанці продовжують утримують вузьку область, що розділяє провінції Дараа і Ель-Кунейтра, незважаючи на повне захоплення урядовими силами провінції Дараа. В кінці липня повідомлялося, що Ізраїль збив сирійський винищувач "Сухий", який порушив повітряний простір країни.

 

Джерело: РБК-Україна

Новини партнерів

Loading...