Коли людина має себе, свій хребет, свій центр, свою основу, свою гравітацію, сказати б, тоді все падає на свої місця — і людина схожа на Ейфелеву чи Останкінську башту, а не на гарбу сіна.
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представник культурного руху шістдесятників

Суд закрив справу стосовно Кернеса

10 серпня, 2018 - 11:56
Фото з архіву "Дня"

Київський районний суд Полтави закрив справу стосовно міського голови Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців, яких підозрювали у викраденні та погрозах вбивством прихильникам Майдану взимку 2014 рік. Відповідне рішення зачитав суддя Андрій Антонов, передає "РБК-Україна".

Зачитуючи рішення, Антонов зазначив, що звинувачення фактично усунулося від докази провини Кернеса, через що справа розглядалася протягом чотирьох років поспіль. Крім того, останні сім засідань, в ході яких мали пройти дебати, прокурори пропустили. Таким чином, суд розцінив позицію прокуратури як відмову від обвинувального акта і виніс рішення про закриття справи.

Справа стосовно Кернеса та його охоронців, яких підозрювали в незаконному позбавленні волі і погрозах вбивством прихильникам Майдану, розслідувалася з лютого 2014 року. У березні 2015 року Генпрокуратура оголосила про завершення досудового розслідування.

Джерело: РБК-Україна

Новини партнерів

Loading...