Коли людина має себе, свій хребет, свій центр, свою основу, свою гравітацію, сказати б, тоді все падає на свої місця — і людина схожа на Ейфелеву чи Останкінську башту, а не на гарбу сіна.
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представник культурного руху шістдесятників

У Китаї відкрили зоопарк, в якому в клітках сидять люди

10 серпня, 2018 - 11:20
Фото: inspiredtraveller.in

У китайському зоопарку Lehe Ledu дикі тварини живуть на волі. Для відвідувачів у ньому передбачені автобуси, оснащені величезними клітками.

Щоб тварини слідували за маршрутом машини, їх залучають шматками м'яса. Приманку чіпляють на автобус або дозволяють відвідувачам викидати її через отвори в клітці. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на туристичний ресурс Inspiredtraveller.in.

"Наші відвідувачі мають можливість випробувати гострі відчуття, піддаючись переслідуванню і нападу з боку великих кішок. Звичайно, будь-які ризики виключені. Про всі небезпеки людей попередили. Вони знають, що пальці і руки з клітки висовувати не можна, адже голодний тигр не бачить різниці між людиною і своїм сніданком", - розповідає Чан Лян, прес-секретар зоопарку.

Зоопарк Lehe Ledu знаходиться в китайському місті Чунцин. Діє він з 2015 року. Незвичайний формат засновники зоопарку вибрали, щоб не виривати тварин з їхнього природного середовища та уникнути вторгнення людей в дику природу.

Новини партнерів

Loading...