Свобода не може бути частковою.
Нельсон Мандела, південноафриканський державний і політичний діяч

З НАБУ було звільнено 2 детективів через порушення присяги, - Ситник

10 серпня, 2018 - 10:59
Фото з архіву "Дня"

З Національного антикорупційного бюро було звільнено двох детективів через порушення присяги. Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник, передає "Громадське".

Так він прокоментував справу керівника САП Назара Холодницького, зокрема, догану, яку було винесено йому кваліфікаційно-дисциплінарною комісєю.

Ситник вважає це рішення несправедливим. За його словами, за такі порушення НАБУ однозначно б звільнили.

"До останнього ми вважали, що рішення щодо Холодницького буде справедливим. Тому що це дійсно грубі порушення. Якби такі дії були зафіксовані щодо детектива Антикорупційного бюро, він був би звільнений. Однозначно. І в нас були такі випадки, коли ми детективів звільняли. Саме за порушення присяги було звільнено двох детективів. При чому, один з них був начальником відділу. Тобто, ніхто нікого покривати не буде. Щодо одного з них, чомусь, було рішення про його поновлення на посаді, але апеляція ще не розглянула це рішення", - зауважив Ситник.

Раніше Ситник повідомив, що частину справи проти Холодницкого передали в СБУ.

Нагадаємо, до ЗМІ потрапило відео про те, як Уляні Супрун пропонують квартиру в "Акварелі 2" у Вишневому під Києвом, натомість розраховували на передачу лікарні міста мамографу за рахунок міжнародних організацій.

Дії Назара Холодницького щодо цієї справи стали відомі після того, як у нього в кабінеті під акваріумом з рибками виявили обладнання для прослуховування. Генпрокурор Юрій Луценко визнав, що ГПУ разом з НАБУ дійсно проводять розслідування щодо співробітників САП, зокрема Холодницького.

Раніше було опубліковано повний текст розмови, зафіксованої під час прослуховування Холодницького.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів 26 липня ухвалила рішення, що Холодницький заслуговує догани, але не звільнення. НАБУ заперечує.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ