Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

Львівський театр ім. Лесі Українки відкрив новий сезон

10 вересня, 2014 - 15:27
Фото надані театром

Стартував 7-й сезон муніципального театру мюзиклом DIVKA за п’єсами «Наталка Полтавка» Івана Котляревського та «Дівка на виданню» Івана Озаркевича. Музика і лібрето композитора, режисера, актора, співака, музиканта, а віднедавна – директора театру Олексія Коломійцева. Автор мюзиклу незвично потрактував добре знайому з класики історію кохання, подаючи її як реальне сьогоднішнє життя  – без прикрас та ілюзій.

Вистава приємно вражає темпоритмом, світлом, декораціями, костюмами, пластикою і вокальними даними акторів…  Поза сумнівом, сцена цього театру такого ще не бачила!

В буклеті-програмці до постановки зазначено, що DIVKA  – це «життя, магія, туса, ексклюзив, музика та стиль». Напевно саме вище зазначений перелік й зібрав повну глядацьку залу. Серед публіки – актори театру Заньковецької, зокрема – народна артистка України, режисер і педагог Таїсія Литвиненко, керівник модерн-балету «Акверіас» Оксана Лань і, до речі, багато нельвів’ян, в тім числі – туристи з Німеччини.

Зал сприйняв постановку, прем’єра якої відбулася у червні цього року, бурхливими оплесками, котрі лунали не тільки в кінці вистави, а й чи не після кожної мізансцени.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ