Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається.
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

Американець побив рекорд швидкості на горілчаному "супербайку"

10 вересня, 2018 - 14:32
Фото Daily Mail

Двадцятишестирічний житель американського штату Монтана Райан Монтгомері встановив рекорд швидкості на горілчаному "супербайку". Про це повідомляє Daily Mail.

Зазначається, що рекорд швидкості був встановлений 26 серпня в Бонневілль. Монтгомері вдалося розігнатися до 113 миль на годину (близько 180 км/год).

Перед змаганнями американець кілька місяців лагодив свій "cтаренькій Yamaha XS650 родом з 1980-х". Раніше Монтгомері ніколи не брав участі в гонках.

Разом з цим, американець святкував перемогу недовго. Вже через три дні інші ентузіасти змогли розігнати Honda CB750 1974 року виготовлення до 140 миль на годину (230 км/ч). Щоправда, паливо в Honda було звичайне.

Як повідомлялося, у серпні український спортсмен і президент Київського міського автомотоклубу Сергій Малик встановив рекорд швидкості на озері Бонневіль в США. На спеціально підготовленому електричному мотоциклі Dnepr Electric Сергій Малик він розвинув швидкість 104,78 миль на годину (168 км/год).

Джерело: УНН

Новини партнерів

Loading...