Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

Митрополит Епіфаній зустрівся зі звільненими військовополоненими моряками

10 вересня, 2019 - 09:42
Фото pomisna.info

Митрополит Епіфаній 9 вересня у Національному військово-медичному клінічному центрі Міністерства оборони України зустрівся з 22-ма звільненими з полону українськими моряками

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

"Особисто від себе хочу подякувати за те, що ви проявили таку незламну силу духу, тому що можна зламати тіло, але силу духу – ні. Ворог думає, що за допомогою війська він може нас поневолити фізично, але наші військові моряки довели, що є сильними духом, і ми відстоїмо незалежність нашої країни. Вітаю вас із поверненням. Ви для нас – справжні новітні герої, які є зразком стійкості і міцності сили духу українських воїнів", – сказав Митрополит Епіфаній.

На своїй сторінці у Facebook Епіфаній вкотре подякував морякам за хоробрість та незламність, яку вони виявили далеко від рідної землі та близьких людей. Він переконаний, що за час незаконного ув'язнення кожен із них по-новому відчув цінність життя та свободи.

"Попереду у нас ще чимало випробувань на шляху до справедливого миру, а в анексованому Криму, на окупованому Донбасі та у російських тюрмах продовжують перебувати у незаконному полоні ще багато громадян України, яких ми також маємо повернути додому якомога швидше. І у цій боротьбі нашими натхненниками є ті, хто вже пройшов цю нелегку дорогу додому", - йдеться у повідомленні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ