Безлад не створює порядку. Якщо око зодчого — хаос, будівля буде Вавилонською вежею.
Віктор Гюго, французький письменник

Прокуратура отримає доступ до документів ОП для розслідування Іловайської трагедії

10 жовтня, 2019 - 17:23
Фото Андрія Нестеренка

Прокурором отримано дозвіл слідчого судді на тимчасовий доступ і вилучення в Офісі президента документів, які стосуються обставин проведення антитерористичної операції в серпні 2014 року в районі Іловайська.

Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури.

Повідомляється, що Головна військова прокуратура здійснює досудове розслідування за фактом ведення Росією агресивної війни проти України, що спричинило загибель людей та інші тяжкі наслідки.

У зазначеному кримінальному провадженні досліджуються обставини Іловайскої трагедії, а також причини і наслідки, при яких відбулися ці події.

"У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні буде забезпечено всебічне та неупередженого дослідження всіх обставин прийняття рішень щодо планування та проведення у серпні 2014 року бойової операції в районі міста Іловайськ", - йдеться у повідемленні.

Нагадаємо, раніше військовий прокурор Віктор Чумак заявив, що військова прокуратура проведе розслідування причин, що призвели до Іловайського котлу на Донбасі в 2014 році.

Як заявив Чумак, військова прокуратура проведе ретельне розслідування тих подій. Він додав, що прокуратура також надасть Іловайскій трагедії правову кваліфікацію.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ