Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Сенцов: Затримання в Криму проукраїнського активіста Олега Приходька - це захоплення Путіним нових заручників

10 жовтня, 2019 - 17:42
Фото Радіо Свобода

Звільнений із російського ув'язнення український режисер Олег Сенцов назвав затримання в Криму проукраїнського активіста Олега Приходька захопленням президентом РФ Володимиром Путіним нових заручників

Про це Сенцов написав у Facebook.

"В окупованому Криму ФСБ затримала місцевого проукраїнського активіста Олега Приходько ... Відбувається те, про що багато говорили, - Путін в будь-який момент може набрати собі скільки завгодно нових заручників з наших людей в Криму. Сьогодні у нас стало на одного політичного в'язня більше. Путінська Росія, гори в пеклі!" - написав Сенцов.

Сенцов також назвав абсурдними закиди ФСБ щодо підготовки Приходьком Теракту.

"Звинувачення до болю знайомі: підготовка до підриву адміністрації міста Саки, з метою чинення тиску на органи влади РФ для виходу Криму з її складу. Таке ось абсурдне формулювання дозволяє кваліфікувати цю, без сумніву сфальсифіковану, справу, як тероризм" - зазначив Сенцов.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ