Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

У музеї-садибі Липинського в Затурцях почали урочисто реєструвати шлюби

10 жовтня, 2019 - 15:43

Востаннє меморіальний музей В’ячеслава Липинського у Затурцях місцем для урочистої реєстрації свого шлюбу обрали мешканці Затурець Дмитро Приступа та Вікторія Винарська. Це відбулося минулої неділі, 6 жовтня. Завідувач музею Віталій Кушнір каже, що молодята відвідували музей ще школярами, після закінчення школи також часто тут бували, брали участь у різноманітних заходах. «Позитивна аура, присутня у нашому музеї, надихає молоді подружжя на створення міцної сім'ї та буде оберегом усього їхнього життя», – вважає він.

Але перший шлюб, укладений у музеї Липиснького, був ще кілька років тому, коли тут одружилася праправнучка Йосипа Королюка, мешканця Манькова, який служив разом з В’ячеславом Липинським. В експозиції музею є фото, на якому ідеолог українського консерватизму В’ячеслав Липинський сидить у групі військових, а Королюк поруч із ним. Недавній жовтневий шлюб - вже четвертий у музеї, але молодята часто приїжджають  на фотосесію у старовинний парк Липинських, люблять фотографуватися на сходах родинного будинку. Відвідують разом з гостями і музей. Цікавим є весільне фото в експозиції, де зображено сестру В’ячеслава – Ванду Ліпінську з її нареченим Бруно Жмієвським.

Наталія МАЛІМОН, «День», Луцьк

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ