Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Українсько-польські відносини налагодилися, - Зеленський

10 жовтня, 2019 - 16:44
Фото: Dreamstime

Українсько-польські відносини налагодилися, констатує президент України Володимир Зеленський.

Під час спілкування у рамках прес-марафону в четвер у Києві, відповідаючи на запитання польського журналіста про те, чи мав результати його візит до Польщі та чи є напрацювання для вирішення українсько-польського питання в історичному контексті, Зеленський сказав: "У нас було декілька зустрічей із президентом Дудою, також я зустрічався з вашим прем'єр-міністром, із польськими депутатами. У нас зараз налагодилися відносини, і ці відносини дуже непогані".

За його словами, створено робочі групи із врегулювання історичних питань, підписано низку договорів із польською стороною. Зокрема, як зазначив глава Української держави, "з'явилися відносини і в газовій сфері".

"Це для нас, українців, дуже важливо, особливо зараз, коли ми шукаємо різні треки, які забезпечили б нам енергетичну незалежність", - зазначив Зеленський.

"Ми не можемо забувати нашу історію, але ми маємо розуміти, що є сьогодення, сучасні країни, сучасні відносини, сучасні люди, які не мають між собою сперечатися іноді, коли це стосується історично складних питань з боку обох країн. Тому я думаю, що попереду на нас чекає лише дружба", - наголосив глава Української держави.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ