Війна - не продовження політики, а поразка політики.
Ганс фон Зект, німецький державний і політичний діяч

З грудня українці зможуть долучитися до створення "Народного щоденника Майдану"

10 листопада, 2014 - 14:47

1 грудня відкриється інтернет-проект "Народний щоденник Майдану", в якому будуть зібрані в хронологічній послідовності події Євромайдану. Про це заявила радник президента України Ольга Богомолець в ефірі програми Радіо Свобода "Ми Разом".

"Нам дуже важливо зберегти історію, зафіксувати все, що було і зберегти нашу пам’ять. Кожна людина, яка була на Майдані може зайти і залишити свій слід в історії, написавши, що вона тоді бачила й відчувала. Термін у рік дозволяє нам зберегти ті почуття й історію, яка була. Вже через два роки пам’ять, на жаль, стирає велику кількість деталей", - зауважила радник президента.

За словами Богомолець кожен охочий може надіслати свої фото і спогади пов’язані з Євромайданом. Матеріали будуть опубліковані в "Народному щоденнику Майдану".

"Ми запрошуємо всіх, хто має фотографії, хто має свої спогади. Пишіть нам на електронну адресу info@Bogomolets.com.", - сказала  Богомолець. 

За її словами, вже до кінця листопада також запрацює громадський інформаційний портал "Люди допомагають людям". Там буде розміщена інформація про потреби кожної родини, де є загиблі й зниклі безвісти. Кожна сім’я отримає прямий картковий рахунок, де акумулюватиметься сума, обрахована за "спеціальним соціальним калькулятором". ОДА мають створити реєстр таких родин.

Нагадаємо, акції протесту в центрі столиці України, Києві, почалися 21 листопада 2013 року після того, як уряд Миколи Азарова вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію України з ЄС.

Новини партнерів

Loading...